کارگر اسباب کشی و حمل بار ظریف بار

خدمات کارگر اسباب کشی ظریف بار شامل چند بخش میشود. کارگر حمل بار، کارگر چیدمان و بسته بندی اثاثیه منزل و کارگر فنی برای انجام خدمات فنی پیش و پس از اسباب کشی. کارگران اسباب کشی در ظریف بار برای انجام این کار آموزش دیده‌اند و با به‌کارگیری روش‌های اصولی خیالتان را برای انجام یک جابجایی امن و به موقع راحت می‌کنند.

خدمات اسباب کشی

کارگر حمل بار ظریف بار، ارائه خدمات کارگری برای اسباب کشی در تهران

اگر قرار باشد هنگام جابجایی از لوازم منزلتان محافظت کنید، باید بپذیرید که انجام یکسری از کارها در طول اسباب کشی نیازمند توان بالا، مهارت و حتی تخصص است. با این حساب می‌توان گفت ما نیازمندیم که برای انجام فرایند اسباب کشی از افراد کاربلد و باتجربه‌تری کمک بگیریم. کارگر اسباب کشی در این شرایط به کمک شما می‌آید. او برای انجام تمام مراحل اسباب کشی آموزش‌دیده و کارها را در کمترین زمان ممکن با دقت و سرعت‌بالا پیش می‌برد.
همان‌طور که میدانید اسباب کشی و جابجایی به اندازه‌ی کافی خسته‌کننده و زمان‌بر است حالا اگر قرار باشد در طول این فرایند شاهد آسیب دیدن یا شکستن وسایلمان هم باشیم اوضاع سخت‌تر می‌شود. از طرفی جابجایی وسایل سنگین به خصوص از طبقات بالایی کار هرکسی نیست. این کار گذشته از زور بازو نیازمند دقت، مهارت و تجربه است. کارگر اسباب کشی تهران برای انجام تمامی این کارها آموزش تخصصی دیده و تجربه کافی دارد. ظریف بار با ارائه خدمات کامل باربری خیالتان را بابت صفر تا صد اسباب کشی راحت کرده است. با انتخاب ظریف بار دیگر نیاز نیست برای انجام کارهای فنی، جابجایی وسایل سنگین و چیدمان ایمن و اصولی لوازم در اتوبار به دنبال کمک بگردید.

تضمین امنیت و صحت بار شما

وانت بار با قیمت ثابت و نرخ واقعی

پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مطمئن

دست به سیاه و سفید نزن! با کارگر بسته بندی و چیدمان ظریف بار

کارگران بسته بندی و چیدمان ظریف بار با انتخاب کارتن مناسب، استفاده از پلاستیک حباب‌دار و فوم برای جلوگیری از تکان خوردن وسایل توی هر کارتن و در اختیار داشتن تجهیزات لازم برای بسته بندی اقلام بزرگ مانع از آسیب دیدن وسایل منزلتان می‌شوند. همچنین اگر مایلید کار بسته بندی اثاثیه منزل را خودتان انجام دهید، ظریف بار می‌تواند وسایل لازم را در اختیارتان قرار دهد.
برای اطلاع از هزینه بسته بندی لوازم منزل کافیست به بخش استعلام آنلاین قیمت ظریف بار مراجعه کرده و با پر کردن دقیق گزینه‌ها از هزینه‌های بسته بندی مطلع شوید. علاوه بر این تیم ظریف بار امکان اطلاع از شرایط حمل بار، ثبت سفارش، اطلاع از قیمت کارگر باربری و استعلام قیمت بسته بندی به صورت تلفنی را هم برای شما فراهم است. کافیست با ظریف بار تماس بگیرند و برای دریافت پاسخ سؤالاتتان با کارشناسان بخش پشتیبانی گفتگو کنید.

نیروی متخصص فنی : خدمتی دیگر از ظریف بار

انجام کارهای فنی کار هر کسی نیست و نیاز به یک متخصص فنی دارد.به غیر از کارگر برای حمل اثاثیه منزل، کارگر فنی ظریف بار تمام کارهای فنی از قبیل باز کردن و بستن لوستر، ماشین ظرف‌شویی و لباس‌شویی، راه انداختن پکیج، هواگیری شوفاژ، نصب و باز کردن آنتن تلویزیون و کارهای فنی دیگر را برای شما انجام می‌دهد.

مراحل ثبت سفارش کارگری در ظریف بار

چرا ظریف بار به جای اتوبارهای سنتی ؟

  • خدمات ظریف بار شامل چه مواردی می‍شود؟
  • ظریف بار خدمات حمل وسایل منزل با کامیون، نیسان و وانت، و نیز خدمات کارگری جهت بسته بندی، چیدمان و کارگر فنی وکارگر اسباب کشی را ارائه می دهد.


  • کارگر بسته بندی چه کارهایی انجام می‌دهد ؟
  • کارگر بسته بندی بنا به میزان نیاز مشتری می تواند: وسایل حساس و شکستنی را با استفاده از سلفون و پلاستیک‌های محافظ حباب‌دار بسته و در کارتن چیده و برای اسباب کشی آماده کند. هزینه کارگر بسته بندی به صورت ساعتی در نظر گرفته می شود. در صورت سفارش کارگر بسته بندی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود.


  • کارگر فنی چه کارهایی انجام می‌دهد؟
  • کارگر فنی، امور باز کردن و نصب لوازم خانه را انجام می‌دهند. این لوازم بنا به درخواست مشتری شامل پرده، لوستر و وسایل برقی مانند یخچال و لباسشویی و ... می‌شود. هزینه کارگر فنی به ازای سه ساعت خدمات در نظر گرفته می شود. در صورت اضافه شدن ساعت، هزینه به صورت ساعتی محاسبه می شود. در صورت سفارش کارگر فنی پیش از رسیدن زمان اسباب کشی با شما تماس گرفته می شود و در مورد زمان مورد نیاز خدمات به شما مشاوره ارائه می شود. معمولاً کارگر فنی در زمان اثاث کشی کمی زودتر در مبدا حاضر می شود و وسایل مورد نیاز را باز می کند. سپس در مقصد حاضر می شود و وسایل را نصب می کند. چنانچه هزینه کل ساعات حضور کارگر فنی بیش از سه ساعت باشد این زمان به شرکت اطلاع داده شده و به فاکتور اضافه می شود.


  • کارگر چیدمان چه کارهایی انجام می‌دهد؟
  • کارگر چیدمان در چینش وسایل منزل به شما کمک می کند. برای مثال می تواند وسایل آشپزخانه را در کابینت ها چیده یا در جابجایی مبلمان و وسایل دیگر به شما خدمات دهد.


  • آیا تیم باربری ظریف بار پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کند؟
  • استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری الزامی است. اگر هنگام اسباب کشی کارگران از ماسک استفاده نکردند، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. همچنین ظریف بار خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتریانی که مایل باشند، با دریافت هزینه ارائه می دهد.