درباره باربری تهران بار آنیا

باربری و اتوبار تهران بار آنیا از سال 1378 تاسیس گردیده و با بیش از دو دهه تجربه در زمینه حمل و نقل کالاهای تجاری، صنعتی، اداری، لوازم پزشکی، مبلمان و اثاثیه منزل و … با پرسنلی مجرب و کار آزموده آمادگی خود را جهت مشاوره و ارائه انواع خدمات باربری و حمل و نقل از یک کارتن تا ده ها تن اعلام می دارد.

این موسسه در فضایی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع(بالغ بر ۳۰۰۰ متر پارکینگ اختصاصی ۵۰۰ متر مربع فضا اداری و خوابگاه ) مجهز به انواع خودروهای نیسان، خاور روباز و چادردار،ایسوزو، کامیون و تریلر آماده ارائه انواع خدمات حمل و نقل و عقد قرارداد با شرکت ها ، کارخانه جات و دیگر موسسات می باشد.

این موسسه با سابقه ای طولانی مدت دارای امکان صدور بارنامه و بیمه نامه آنلاین(تحت وب) می باشد.

شایان ذکر است این موسسه افتخار همکاری با شرکت ها و موسسات بزرگ دولتی و خصوصی از قبیل، بانک ملت ، بانک ایران زمین ، بانک اقتصاد نوین، سازمان بازنشستگی ، سازمان انتقال خون،شرکت سامسونگ، شرکت گلدیران، شرکت آرین ماهواره و های وب و تاریر را دارد.

کمی بیشتر درباره ما بدانید

ما با در اختیار داشتن بیش از ۲۰۰۰ دستگاه نیسان وانت در ناوگان خود، ۱۲۰ نفر کارگر ، کارمند و متصدی ، ۵ انبار در جنوب تهران و خوابگاه رانندگان به یکی از بزرگترین موسسات حمل و نقل کشور تبدیل شده و به عنوان مرجع و پیشگام در زمینه حمل و نقل وانت بار شناخته می شویم.

تمامی نقاط تهران ، جاجرود ، جاده خاوران ، ورامین ،چرم شهر،جاده قم ، کرج،شهریار ، اسلامشهر و هشتگرد از جمله مناطق تحت پوشش ما می باشند.

ما افتخار داریم خودرو های خود را به دیگر موسسات حمل و نقل، باربری ها و اتوبار ها اجاره داده و استاندارد ها، امکانات و تجربیاتمان را در اختیار همکاران قرار دهیم و از رانندگان نیز دعوت می کنیم جهت دریافت بار به شهرستان به آدرس : خیابان شهید رجایی جنوب بعد از سه راه ترانسفور ، مجتمع تجاری کارون پلاک 82 مراجعه نموده و از طریق کانال تلگرام از وضعیت اعلام بار اطلاع کسب کنند.

14 K+
Satisfied Clients
176 K+
KM Per Year
8 K+
Delivered Packages
12 K+
Tons of Goods

برخی از مشتریان ما